LQW15AN6N8G80D
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64543046
Date Code:2019
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW15 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.45A |
| Inductance | 6.8 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 7GHz |
| Q @ Freq | 30 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 68mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±2% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.024"W(1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 8,885
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.208 |
| 100 - 299 | $0.165 |
| 300 - 499 | $0.121 |
| 500 - 999 | $0.112 |
| 1,000 - 3,999 | $0.106 |
| 4,000 - 4,999 | $0.101 |
| 5,000 - 9,999 | $0.1 |
| 10,000 - | $0.1 |



