LQG15HZ9N1J02D
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64543026
Date Code:2019
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQG15HZ_02 |
| Type | Laminated |
| Inductance | 9.1 nH |
| Frequency - Self Resonant | 3.4GHz |
| DC Resistance (DCR) | 260 mOhms |
| Tolerance | ±5% |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Size / Dimension | 1.0x0.5mm |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 8,957
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 299 | $0.056 |
| 300 - 499 | $0.049 |
| 500 - 999 | $0.04 |
| 1,000 - 3,999 | $0.033 |
| 4,000 - 4,999 | $0.028 |
| 5,000 - 9,999 | $0.028 |
| 10,000 - 29,999 | $0.027 |
| 30,000 - | $0.027 |



