HR25-9TP-12S(72)
HIROSE
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Black |
| Connector Type | Plug |
| Contact Gender | Female |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1 A |
| Fastening Type | Threaded |
| Gender | Male |
| Insulation Material | Plastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Cable , Free Hanging |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Positions | 12 |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 42 V |
| Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Wire/Cable Gauge | 28 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3
MOQ:3
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $74.327 |
| 30 - 149 | $73.862 |
| 150 - 299 | $73.582 |
| 300 - 1,499 | $73.023 |
| 1,500 - 2,999 | $72.743 |
| 3,000 - 5,999 | $72.65 |
| 6,000 - 11,999 | $72.576 |
| 12,000 - | $72.501 |




