P7SA-10P
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Ambient Temperature Range High | 85 °C |
| Case/Package | 100 |
| Current Rating | 15 mA |
| Height | 41.5 mm |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Max Current Rating | 6 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel, Through Hole |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Pins | 4 |
| Number of Poles | 4 |
| Number of Positions | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | PC Pin |
| Voltage Rating (DC) | 24 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 9
MOQ:9
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9 - 89 | $24.776 |
| 90 - 449 | $24.714 |
| 450 - 899 | $24.341 |
| 900 - 4,499 | $24.267 |
| 4,500 - 8,999 | $24.217 |
| 9,000 - 17,999 | $24.183 |
| 18,000 - | $24.156 |
| - | - |



