P2RF-08-S
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 38.2 mm |
| Height | 92 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Mount | DIN Rail , Panel |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screwless |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 300 V |
| Width | 18 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 6
MOQ:6
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $37.164 |
| 60 - 299 | $36.791 |
| 300 - 599 | $36.418 |
| 600 - 2,999 | $36.344 |
| 3,000 - 5,999 | $36.288 |
| 6,000 - | $36.251 |
| - | - |
| - | - |



