H3Y-4 AC100-120 10M
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 100 |
| Depth | 63 mm |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | DIN Rail, Socket |
| Number of Contacts | 4 |
| Operating Supply Voltage | 120 V |
| Relay Type | Integrated |
| Throw Configuration | 4PDT |
| Width | 21.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $189.835 |
| 20 - 99 | $188.903 |
| 100 - 199 | $188.437 |
| 200 - 999 | $188.158 |
| 1,000 - 1,999 | $187.838 |
| 2,000 - 3,999 | $187.599 |
| 4,000 - 7,999 | $187.319 |
| 8,000 - | $187.095 |



