H3Y-4 AC200-230 5M
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 200 |
| Depth | 63 mm |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | DIN Rail |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Pins | 14 |
| Operating Supply Voltage | 230 V |
| Width | 21.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $178.262 |
| 20 - 99 | $177.33 |
| 100 - 199 | $176.864 |
| 200 - 999 | $176.584 |
| 1,000 - 1,999 | $176.265 |
| 2,000 - 3,999 | $176.025 |
| 4,000 - 7,999 | $175.839 |
| 8,000 - | $175.652 |



