H5AN-4D AC100-240
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Character Height | 8 mm |
| Coil Voltage (AC) | 240 V |
| Contact Current Rating | 3 A |
| Depth | 72 mm |
| Max Current Rating | 3 A |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | DIN Rail |
| Power Consumption | 10 W |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Weight | 360 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1153.583 |
| 10 - 49 | $1150.787 |
| 50 - 99 | $1149.39 |
| 100 - | $1148.104 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



