RK73Z1HTTC
KOA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0201 |
| Case Code (Imperial) | 0201 |
| Case Code (Metric) | 0603 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 300 µm |
| Height | 230 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 0 Ω |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 300 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




