DX20M-26S(50)
HIROSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 500 mA |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Female |
| Housing Color | Black |
| Insulation Material | PBT |
| Insulation Resistance | 250 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 4 years ago) |
| Mount | Panel, Through Hole |
| Number of Positions | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 2.54 mm |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:2
SPQ:2
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $7.354 |
| 20 - 99 | $5.487 |
| 100 - 199 | $5.113 |
| 200 - 999 | $4.833 |
| 1,000 - 1,999 | $4.739 |
| 2,000 - 3,999 | $4.665 |
| 4,000 - 7,999 | $4.609 |
| 8,000 - | $4.581 |



