SI-8120S
SANKEN
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเทศผู้ผลิต:JP
Management ID:st64468929
Date Code:N/A
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | SANKEN |
| Output Type | Fixed |
| Voltage - Input (Max) | 40 V |
| Voltage - Input (Min) | 15 V |
| Current - Output | 3.0 A |
| Number of Outputs | 1 |
| Frequency - Switching | 60 kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Function | Step-down (Buck) |
| Operating Temperature Range | -30°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | TO-220F-5 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 80
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $3.98 |
| 5 - 9 | $3.857 |
| 10 - 29 | $3.192 |
| 30 - 49 | $2.749 |
| 50 - 99 | $2.66 |
| 100 - 199 | $2.594 |
| 200 - 299 | $2.561 |
| 300 - | $2.549 |



