NMK2405SAC
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64466477
Date Code:17
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน DC/DC converters |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | NMK (2W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 26.4V |
| Voltage - Input (Min) | 21.6V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 400mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 2 W |
| Efficiency | 84% |
| Product Overview | DC DC CONVERTER 5V 2W |
| Operating Temperature Range | -40°C~85°C |
| Applications | ITE(商用) |
| Mounting Type | スルーホール |
| Size / Dimension | 長さ0.77インチ x 幅0.30インチ x 高さ0.40インチ(19.7mm x 7.7mm x 10.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 19
MOQ:3
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $33.752 |
| 30 - 149 | $33.285 |
| 150 - 299 | $33.005 |
| 300 - 1,499 | $32.444 |
| 1,500 - 2,999 | $32.071 |
| 3,000 - 5,999 | $31.996 |
| 6,000 - 11,999 | $31.94 |
| 12,000 - | $31.903 |



