LTC2945HUD#TRPBF
ANALOG DEVICES

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64466243
Date Code:20
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | QFN |
| Height | 800 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 80 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 12 |
| Operating Supply Current | 800 µA |
| Packaging | Tape & Reel |
| Threshold Voltage | 2.4 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 67
MOQ:3
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $36.65 |
| 30 - 149 | $36.183 |
| 150 - 299 | $35.903 |
| 300 - 1,499 | $35.343 |
| 1,500 - 2,999 | $34.969 |
| 3,000 - 5,999 | $34.895 |
| 6,000 - 11,999 | $34.839 |
| 12,000 - | $34.801 |



