SPM6530T-3R3M
TDK
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:cut tape
Management ID:st64353847
Date Code:2015
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | SPM |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 6.8A |
| Current - Saturation (Isat) | 7.3A |
| Inductance | 3.3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 29.7mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.280"L x 0.256"W(7.10mm x 6.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Material - Core | 金属 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 23
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 19 | $1.107 |
| 20 - 49 | $0.857 |
| 50 - 99 | $0.659 |
| 100 - 299 | $0.593 |
| 300 - 499 | $0.549 |
| 500 - 999 | $0.54 |
| 1,000 - 3,999 | $0.534 |
| 4,000 - | $0.529 |




