RNA51957BFP#H0
RENESAS
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SOP |
| China RoHS | Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 5A002 |
| Height | 2.03 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 17 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Power Dissipation | 400 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Reset | Active Low |
| Threshold Voltage | 1.25 V |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Watchdog Timer | No |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.729 |
| 10 - 49 | $0.376 |
| 50 - 99 | $0.32 |
| 100 - 499 | $0.283 |
| 500 - 999 | $0.275 |
| 1,000 - 1,999 | $0.27 |
| 2,000 - 3,999 | $0.267 |
| 4,000 - | $0.266 |



