RSKN-2010
TDK-LAMBDA
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64352693
Date Code:2021
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 10 A |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Leakage Current | 1 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 363
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $30.371 |
| 3 - 3 | $25.976 |
| 4 - 4 | $25.427 |
| 5 - 8 | $25.097 |
| 9 - 9 | $24.511 |
| 10 - 19 | $24.438 |
| 20 - 29 | $24.109 |
| 30 - | $23.999 |



