LTC3290EMSE#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64352650
Date Code:2021+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Output Type | Variable |
| Voltage - Input (Max) | 55 V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5 V |
| Voltage - Output (Max) | 55 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1 V |
| Current - Output | 50 mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost |
| Synchronous Rectifier | No |
| Function | Step-up (boost) |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 150°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 10-MSOP-EP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3,738
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $9.518 |
| 5 - 9 | $5.851 |
| 10 - 29 | $5.192 |
| 30 - 49 | $4.752 |
| 50 - 59 | $4.664 |
| 60 - 99 | $4.642 |
| 100 - 199 | $4.599 |
| 200 - | $4.566 |



