MDP1603-223G
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | DIP |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Number of Circuits | 8 |
| Number of Pins | 16 |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 22 kΩ |
| Thickness | 3.05 mm |
| Width | 6.35 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



