MAX8535EUA+T
MAXIM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี OR controller/ideal diodes |
| Manufacturer | MAXIM |
| Type | N+1 Oring Controller |
| FET Type | N-Channel |
| Voltage - Supply | 8V ~ 14V |
| Current - Supply | 2 mA |
| Ratio - Input:Output | N:1 |
| Delay Time - OFF | 200 ns |
| Internal Switch(s) | No |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Redundant Power/Telecom Infrastructure |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-uMAX/uSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



