LM81CIMTX-3/NOPB
Texas Instruments
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | TSSOP |
| Height | 1.2 mm |
| Interface | SMBus |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 6 days ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 3.8 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Analog Inputs | 6 |
| Number of Bits | 8 |
| Number of Pins | 24 |
| Operating Supply Current | 400 µA |
| Packaging | Tape and Reel |
| Quiescent Current | 900 µA |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 1 mm |
| Watchdog Timer | Yes |
| Width | 4.4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



