CRA12E08310K0JTR
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวต้านทาน Resistor network arrays |
| Manufacturer | VISHAY |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 125mW |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +155°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2012/Convex/Long Side Terminal |
| Size / Dimension | 0.200"L x 0.120"W(5.08mm x 3.05mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



