BU8254KVT-E2
ROHM
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:cut tape
Management ID:st50149829
Date Code:21+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | TQFP |
| Data Rate | 784 Mbps |
| Frequency | 8 mHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Power Dissipation | 1 W |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Drivers | 5 |
| Number of Pins | 64 |
| Number of Transceivers | 5 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Radiation Hardening | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




