BGS22WL10E6327
INFINEON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อาร์เอฟ – ดิสครีต / ไอซี/ โมดูล RF switches |
| Manufacturer | INFINEON |
| Voltage - Supply | 2.4 ~ 3.6V |
| Frequency Range | 0.1 ~ 3GHz |
| Circuit | DPDT |
| Insertion Loss | 0.33dB@1GHz |
| Isolation | 38dB@1GHz |
| Device Package | TSLP-10-1 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



