BD7562SFVM-TR
ROHM
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:cut tape
Management ID:st50148397
Date Code:0809+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ROHM |
| Amplifier Type | CMOS |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 14.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Current - Output / Channel | 14 mA |
| Current - Supply | 900 μA |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 1 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +105°C |
| Applications | Standard |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-MSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,890
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




