0505030.MXP
LITTELFUSE
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:bulk
Management ID:st50114663
Date Code:20+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CE, cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Ceramic |
| Current Rating | 30 A |
| Fuse Current | 30 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 4.4 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating | 500 V |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




