T30R-HS
HELLERMANN TYTON
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Body Material | Nylon, Polyamide |
| Color | Natural |
| Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Height | 150 mm |
| Material | Nylon, Polyamide |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Cable |
| REACH SVHC | No |
| Shielding | Unshielded |
| Thickness | 1.2 mm |
| Width | 3.6 mm |
| Wire/Cable Color | Natural |
| Wire/Cable Diameter | 1.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 100,000
MOQ:100
SPQ:100
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 299 | $0.21 |
| 300 - 499 | $0.105 |
| 500 - 999 | $0.072 |
| 1,000 - 4,999 | $0.048 |
| 5,000 - 9,999 | $0.046 |
| 10,000 - 29,999 | $0.044 |
| 30,000 - | $0.043 |
| - | - |




