T30L-W
HELLERMANN TYTON
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Body Material | Nylon, Polyamide |
| Case/Package | 200 |
| Color | Black |
| Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Height | 200 mm |
| Material | Nylon, Polyamide |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Cable |
| REACH SVHC | No |
| Shielding | Unshielded |
| Thickness | 1.2 mm |
| Width | 3.5 mm |
| Wire/Cable Color | Black |
| Wire/Cable Diameter | 1.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 100,000
MOQ:100
SPQ:100
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 299 | $0.349 |
| 300 - 499 | $0.174 |
| 500 - 999 | $0.114 |
| 1,000 - 4,999 | $0.1 |
| 5,000 - 29,999 | $0.094 |
| 30,000 - | $0.091 |
| - | - |
| - | - |




