DFE322512F-100M=P2
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเทศผู้ผลิต:VN
Management ID:st50108437
Date Code:2020
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE322512F |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.1A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.7A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 324mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | 金属 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,452
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 19 | $0.945 |
| 20 - 49 | $0.779 |
| 50 - 99 | $0.582 |
| 100 - 299 | $0.516 |
| 300 - 499 | $0.472 |
| 500 - 999 | $0.463 |
| 1,000 - 3,999 | $0.457 |
| 4,000 - | $0.452 |



