BFC233921104
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 100 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 5 mm |
| Dielectric | PP |
| Dielectric Material | PP |
| Height | 11 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.9982 mm |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 15 mm |
| Material | Polypropylene |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8532250020, 8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020, 8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020, 8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 275 V |
| Voltage Rating | 630 V |
| Voltage Rating (DC) | 630 V |
| Weight | 1.09999 g |
| Width | 5.0038 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 193,750
MOQ:1,250
SPQ:1,250
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,250 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



