BFC233866102
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 1 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 4 mm |
| Dielectric | PP |
| Dielectric Material | PP |
| Height | 9 mm |
| Height - Seated (Max) | 8.9916 mm |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8532250020, 8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Weight | 599.989307 mg |
| Width | 3.9878 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 11,250
MOQ:1,250
SPQ:1,250
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,250 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



