BFC233660223
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 22 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 7 mm |
| Dielectric | PP |
| Height | 13.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 13.4874 mm |
| Insulation Resistance | 15 GΩ |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 15 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|8532250020|85 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,500
MOQ:750
SPQ:750
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 750 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



