142.5631.5602
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | cUL |
| Case/Package | PLCC |
| Color | Yellow |
| Contact Material | Copper |
| Current Rating | 60 A |
| Depth | 12 mm |
| Height | 7.8 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Bolt |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 750 µΩ |
| Time to Trip | 100 ms |
| Voltage Rating (DC) | 58 V |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 500
MOQ:500
SPQ:500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



