0466.750NR
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Franchised
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:cut tape
Management ID:st50088038
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UL |
| Body Material | Thermoplastic |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Current Rating | 750 mA |
| Depth | 1.52 mm |
| Fuse Current | 750 mA |
| Height | 660 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Dissipation | 74 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 106 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 63 V |
| Voltage Rating (AC) | 63 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
| Working Voltage | 63 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:5,000
SPQ:5,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




