0313003.MXP
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Franchised
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:bulk
Management ID:st50087967
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CE, CSA, K-Mark, PSE, UL |
| Body Material | Glass |
| Case/Package | 100 |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Nickel |
| Current Rating | 3 A |
| Diameter | 6.3 mm |
| Fuse Current | 3 A |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Outside Diameter | 6.35 mm |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 59.25 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



