0251.062NRT1L
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Franchised
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:ammo pack
Management ID:st50087929
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, QPL, UR |
| Case/Package | SOIC |
| Current Rating | 62 mA |
| Diameter | 2.41 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 7 Ω |
| Schedule B | 8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040|8536100040|8536100040 |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 20,000
MOQ:5,000
SPQ:5,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



