0217.800MXP
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CCC, CE, CSA, K-Mark, SEMKO, UL, VDE |
| Body Material | Glass |
| Case/Package | 217 |
| China RoHS | Compliant |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Nickel |
| Current Rating | 800 mA |
| Diameter | 5 mm |
| Fuse Current | 800 mA |
| Height | 20 mm |
| Housing Material | Glass |
| Introduction Date | 2010-02-01 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Number of Pins | 2 |
| Outside Diameter | 5.2 mm |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 1.6 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 120.25 mΩ |
| Schedule B | 8536100020, 8536100020|8536100020, 8536100020|8536100020|8536100020, 8536100020|8536100020|8536100020|8536100020 |
| Termination | Clip |
| Time to Trip | 10 ms |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 6,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



