40008000440
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CCC, KC, UR, VDE |
| Case/Package | Radial |
| Current Rating | 800 mA |
| Depth | 4 mm |
| Fuse Current | 800 mA |
| Height | 8.001 mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 4.3 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Dissipation | 387 W |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 100.25 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 4.0132 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 5,600
MOQ:1,400
SPQ:1,400
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,400 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



