37215000431
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Franchised
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:bulk
Management ID:st50087795
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CCC, KTL, UR, VDE |
| Case/Package | Radial |
| Current Rating | 5 A |
| Diameter | 8.5 mm |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 8.001 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 4.3 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Dissipation | 1.3 kW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 9.43 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 600
MOQ:200
SPQ:200
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




