36913150000
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Franchised
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:ammo pack
Management ID:st50087769
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | PSE, cULus |
| Case/Package | Radial |
| Current | 3.15 A |
| Current Rating | 3.15 A |
| Depth | 4 mm |
| Fuse Current | 3.15 A |
| Height | 8 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 18.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Power Dissipation | 1.1 W |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 17 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating | 300 V |
| Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Width | 3.9878 mm |
| Working Voltage | 300 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,200
MOQ:1,400
SPQ:1,400
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,400 - | $0.0 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



