PKB24SPCH3601-B0
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเทศผู้ผลิต:TH
Management ID:st50083862
Date Code:2010
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 0 F |
| Current | 16 mA |
| Frequency | 3.6 kHz |
| Height | 10 mm |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Frequency | 4.1 kHz |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Current | 16 mA |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Max Supply Voltage (DC) | 15 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Min Supply Voltage (DC) | 3 V |
| Mount | Flush , PCB , Through Hole |
| Nominal Supply Current | 16 mA |
| Nominal Supply Voltage (DC) | 12 V |
| Operating Supply Current | 16 mA |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8531800040, 8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040|8531800040 |
| Self Resonant Frequency | 3.6 kHz |
| Termination | PC Pins |
| Voltage Rating | 12 V |
| Voltage Rating (DC) | 15 V |
| Washable | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 29 | $1.701 |
| 30 - 49 | $1.302 |
| 50 - 99 | $1.213 |
| 100 - 299 | $1.146 |
| 300 - 499 | $1.102 |
| 500 - 999 | $1.093 |
| 1,000 - 1,999 | $1.087 |
| 2,000 - | $1.083 |




