IHLP3232DZER330M11
VISHAY

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-3232DZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 3.2A |
| Current - Saturation (Isat) | 3.2A |
| Inductance | 33 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 6.7MHz |
| DC Resistance (DCR) | 144mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.340"L x 0.322"W(8.64mm x 8.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 35
MOQ:35
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 35 - 349 | $2.646 |
| 350 - 1,749 | $2.598 |
| 1,750 - 3,499 | $2.542 |
| 3,500 - 17,499 | $2.514 |
| 17,500 - 34,999 | $2.504 |
| 35,000 - 69,999 | $2.502 |
| 70,000 - 139,999 | $2.497 |
| 140,000 - | $2.489 |



