ZCAT08V-BK
TDK

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 120 |
| Color | Black |
| Depth | 18.4 mm |
| Height | 18.9 mm |
| Housing Material | Plastic |
| Impedance | 120 Ω |
| Inside Diameter | 8 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Free Hanging |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Shape | Round |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | Cable |
| Test Frequency | 500 MHz |
| Wire/Cable Diameter | 8 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 8
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $21.873 |
| 10 - 49 | $18.14 |
| 50 - 99 | $17.394 |
| 100 - 499 | $16.834 |
| 500 - 999 | $16.46 |
| 1,000 - 1,999 | $16.386 |
| 2,000 - 3,999 | $16.33 |
| 4,000 - | $16.302 |



