XM3F-3720
OMRON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Black |
| Connector Type | D-Sub, Receptacle, Signal |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 5 A |
| Features | Shielded |
| Gender | Female |
| Housing Material | PBT |
| Insulation Material | Polyester |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Contacts | 37 |
| Number of Pins | 37 |
| Number of Positions | 37 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.76 mm |
| Plating | Nickel |
| Shell Material | Steel |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 300 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $47.973 |
| 10 - 49 | $45.173 |
| 50 - 99 | $44.24 |
| 100 - 499 | $43.774 |
| 500 - 999 | $43.494 |
| 1,000 - 1,999 | $42.934 |
| 2,000 - 3,999 | $42.561 |
| 4,000 - | $42.486 |



