AD73311LARS
ANALOG DEVICES

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st49997726
Date Code:04
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SSOP |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Interface | Serial |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Supply Voltage | 3.3 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of Bits | 16 |
| Number of Channels | 2 |
| Number of D/A Converters | 1 |
| Number of Pins | 20 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 50 mW |
| Sampling Rate | 64 ksps |
| Type | General Purpose |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 55
MOQ:5
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $18.512 |
| 50 - 249 | $17.952 |
| 250 - 499 | $17.578 |
| 500 - 2,499 | $17.503 |
| 2,500 - 4,999 | $17.447 |
| 5,000 - 9,999 | $17.419 |
| 10,000 - | $17.394 |
| - | - |



