PLE08-0
OMRON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 28.95 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | PC Pin |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $10.356 |
| 20 - 99 | $8.676 |
| 100 - 199 | $8.116 |
| 200 - 999 | $7.836 |
| 1,000 - 1,999 | $7.743 |
| 2,000 - 3,999 | $7.669 |
| 4,000 - 7,999 | $7.613 |
| 8,000 - | $7.585 |



