PL11
OMRON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 10 A |
| Height | 20.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , PCB , Panel |
| Number of Contacts | 11 |
| Number of Pins | 11 |
| Number of Positions | 11 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | 3PDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 51 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 25
MOQ:5
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $4.563 |
| 50 - 249 | $4.003 |
| 250 - 499 | $3.63 |
| 500 - 2,499 | $3.555 |
| 2,500 - 4,999 | $3.499 |
| 5,000 - 9,999 | $3.471 |
| 10,000 - 19,999 | $3.466 |
| 20,000 - | $3.462 |



