HR25-9TP-12S(72)
HIROSE

เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Black |
| Connector Type | Plug |
| Contact Gender | Female |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1 A |
| Fastening Type | Threaded |
| Gender | Male |
| Insulation Material | Plastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Cable , Free Hanging |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Positions | 12 |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 42 V |
| Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Wire/Cable Gauge | 28 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $59.142 |
| 10 - 49 | $56.343 |
| 50 - 99 | $55.41 |
| 100 - 499 | $54.943 |
| 500 - 999 | $54.663 |
| 1,000 - 1,999 | $54.103 |
| 2,000 - 3,999 | $53.823 |
| 4,000 - | $53.73 |




