HR25-7TP-8S(72)
HIROSE

เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Body Material | Brass |
| Color | Black |
| Connector Type | Circular, Plug |
| Contact Gender | Female |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1 A |
| Fastening Type | Threaded |
| Gender | Male |
| Housing Material | Brass |
| Insulation Material | Plastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Cable , Free Hanging |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Positions | 8 |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Plating | Nickel |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8536694020, 8536694020|8536694020, 8536694020|8536694020|8536694020, 8536694020|8536694020|8536694020|8536694020 |
| Shell Material | Hybrid |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 30 V |
| Wire/Cable Gauge | 28 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $45.922 |
| 10 - 49 | $43.123 |
| 50 - 99 | $42.189 |
| 100 - 499 | $41.723 |
| 500 - 999 | $41.443 |
| 1,000 - 1,999 | $40.883 |
| 2,000 - 3,999 | $40.51 |
| 4,000 - | $40.435 |




