H7ET-NV1
OMRON

เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Display Type | LCD |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Flush , Panel |
| Number Of Characters Per Row | 7 |
| Operating Supply Voltage | 30 V |
| Ratings | IP66 |
| Reset | External, Front Panel |
| Termination | Screw |
| Weight | 59.874193 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $144.677 |
| 10 - 49 | $141.878 |
| 50 - 99 | $140.945 |
| 100 - 499 | $140.478 |
| 500 - 999 | $140.198 |
| 1,000 - 1,999 | $139.878 |
| 2,000 - 3,999 | $139.638 |
| 4,000 - | $139.451 |




