DF11-16DEP-2A
HIROSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Franchised
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:bulk
Management ID:st49978269
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Contact Material | Brass |
| Contact Pitch | 2 mm |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Resistance | 30 mΩ |
| Contact Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Contact Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 12 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height | 13 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Polyamide |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel, Snap-In |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Positions | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 2.0066 mm |
| Row Spacing | 2.0066 mm |
| Voltage Rating | 250 V |
| Width | 6.9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4
MOQ:4
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $5.023 |
| 40 - 199 | $4.743 |
| 200 - 399 | $4.183 |
| 400 - 1,999 | $3.81 |
| 2,000 - 3,999 | $3.763 |
| 4,000 - 7,999 | $3.735 |
| 8,000 - 15,999 | $3.679 |
| 16,000 - | $3.651 |




